Auto broker

SfinansujAutoPL – profesjonalny auto broker

Koszty, z jakimi wiąże się zakup nowego, luksusowego auta bezpośrednio od autoryzowanego dealera potrafi przyprawić o niemałe zawroty głowy. Marząc o ekskluzywnym samochodzie, nie zawsze trzeba jednak przepłacać.

Niezależny broker samochodowy

SfinansujAutoPL jako niezwykle skuteczny, niezależny broker samochodowy od lat wspiera swoich klientów w pozyskiwaniu nowych pojazdów w wyjątkowo korzystnych cenach. Sukces w tej dziedzinie osiągamy, bazując na czterech fundamentalnych, wyszczególnionych poniżej czynnikach:

  • research – nieustannie zbieramy dane z rynku samochodowego i analizujemy je,
  • porównywanie – w oparciu o ustalone wcześniej informacje porównujemy ze sobą poszczególne oferty przynależne do tych samych segmentów, marek oraz specyfikacji, wyszukując propozycje najbardziej atrakcyjne cenowo,
  • umiejętności negocjacyjne – doświadczenie zdobyte podczas długiego prowadzenia działalności pozwala nam efektywnie zbijać ceny nawet tych ofert, które już należą do najbardziej lukratywnych na rynku,
  • liczne kontakty – nasz długi staż w branży przekłada się na bliską współpracę z przedstawicielami wielu marek samochodowych w różnych krajach członkowskich Unii Europejskiej, dzięki czemu dla naszych klientów jesteśmy w stanie uzyskiwać ceny konkretnych modeli aut niższe o nawet 30% w stosunku do tych obowiązujących w Polsce.

W jaki sposób wyspecjalizowany broker aut uzyskuje tak dobre ceny?

Mając świadomość tego, co składa się na koszty zakupu nowe samochodu zagranicą, korzystając z pomocy pośrednika (m.in. cena oferowana przez dealera, VAT, ubezpieczenie cargo, akcyza, prowizja oraz koszt usług tłumacza) trudno uwierzyć, że finalnie można pozyskać pojazd o kilkadziesiąt procent taniej, niż w polskich salonach.

Czytaj więcej

W praktyce jednak większość modeli samochodów można nabyć po o wiele bardziej atrakcyjnych cenach na rynku ich producentów.

Nasza firma to profesjonalny auto broker, wyspecjalizowany w poszukiwaniu najbardziej opłacanych ofert na rynku. Czynnik ten, w połączeniu z naszymi możliwościami negocjacyjnymi, pozwala zaoszczędzić naszym klientom nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych na pojedynczym zakupie.

Jak przebiega procedura współpracy auto brokerem SfinansujAutoPL?

Pierwszym krokiem jest nawiązanie kontaktu z naszymi przedstawicielami. Możesz to zrobić na kilka sposobów – korzystając z dostępnych na naszej stronie numerów telefonów, e-maila albo poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy.

Podczas rozmowy lub korespondencji wskaż auto brokerowi konkretną markę i model pojazdu, który chciałbyś zakupić lub po prostu przekaż mu swoje ogólne wymagania. Alternatywnie możesz zgłosić się do nas również wówczas, kiedy nie masz jeszcze do końca sprecyzowanych oczekiwań. Bazując na naszej wiedzy oraz zdobytym doświadczeniu bez trudu zaproponujemy Ci różne opcje i doradzimy w zakresie wyboru.

Po uzgodnieniu z Tobą pożądanej specyfiki poszukiwanego samochodu nasz broker aut przeszuka dostępny na rynku asortyment, porówna ze sobą podobne oferty i w końcowym etapie wynegocjuje dla Ciebie najlepszą możliwą cenę z konkretnym dystrybutorem. W przypadku zawiązania współpracy wszelkie formalności związane z zakupem załatwimy za Ciebie.

Jeśli zatem zainteresowała Cię możliwość zakupu wymarzonego samochodu za pośrednictwem profesjonalnego, niezależnego brokera samochodowego, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym personelem.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.