Wynajem długoterminowy samochodu

Wynajem długoterminowy samochodu jako coraz popularniejsza forma finansowania samochodu

Wynajem długoterminowy, nazywany także leasingiem niskich rat lub leasingiem z dużym wykupem jest coraz popularniejszą formą finansowania w naszym kraju. Tego typu usługi od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem za granicą, ale również krajowi przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem długoterminowym samochodu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pomagamy w uzyskaniu sfinansowania na zakup samochodu, ale także innych maszyn, urządzeń i wyposażenia. Ściśle współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi oraz bankami.

Leasing, kredyt czy wynajem?

Jesteśmy specjalistami dziedzinie leasingu, kredytu samochodowego i wynajmu długoterminowego, dlatego z naszą pomocą będziesz w stanie wybrać ofertę całkowicie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Wszystkie te sposoby finansowania pozwalają cieszyć się nowym pojazdem, rozkładając opłaty na dłuższy czas. Każda z tych metod ma różne zalety oraz wady, dlatego warto dobrać ofertę dostosowaną do własnych potrzeb i możliwości.

Podobnie, jak klasyczne wydanie leasingu, wynajem długoterminowy samochodu polega na użytkowaniu pojazdu według zasad określonych w umowie, nie będąc jego właścicielem, ale zyskując możliwość wykupu po określonym czasie.

Czytaj więcej

Główna różnica polega na tym, że leasing niskich rat zwykle nie wymaga wnoszenia wkładu własnego i ma niższe koszty użytkowania, co jednak wiąże się z wyższą ceną wykupu. W obu ofertach nie ma konieczności kupienia pojazdu, jednak w przypadku leasingu jest to nieekonomiczne ze względu na znacznie niższą cenę od rynkowej. Decydując się na długoterminowy wynajem, po zakończeniu umowy możesz wymienić samochód na inny model lub zakończyć współpracę z daną firmą, nie ponosząc przy tym żadnych strat.

Pomoc w wyborze

Oferta wynajmu długoterminowego samochodu jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm, korzystna w przypadku, gdy potrzebujesz pojazdu na dłuższy okres, ale nie planujesz wykupu. To doskonałe rozwiązanie, jeśli Twój samochód jest w naprawie oraz potrzebujesz zastępczego. Zaletę tego rozwiązania stanowi też to, że nie musisz martwić się o koszty eksploatacji ani ubezpieczania. Jeśli właśnie tego oczekujesz, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć ofertę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Działamy mobilnie na terenie całej Polski. Cały procedurę przeprowadzimy za Ciebie, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas. Będziemy Ci także towarzyszyć w trakcie odbioru, aby dopilnować i ułatwić właściwe sfinalizowanie umowy.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.