O nas

KIM JESTEŚMY?

SfinansujAutoPL to miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze rozwiązania, dzięki którym sfinansujesz swoje wymarzone auto.


Współpracujemy z wieloma bankami, firmami leasingowymi, firmami pozabankowymi.


Ta współpraca powoduje, że jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie finansowanie do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę, przedsiębiorstwo czy pracujesz na etacie. Również negatywna historia kredytowa nie przekreśla możliwości sfinansowania Tobie samochodu.


Przekonaj się sam jakie proste!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie idealnego auta, również jesteśmy Ci w stanie pomóc!


Współpracujemy z wieloma autoryzowanymi dealerami samochodów gdzie dla naszych klientów uzyskaliśmy dodatkowe korzyści przy zakupie samochodu.

CO JEST DLA NAS WAŻNE

Zaufanie

Współpracując z naszą firmą, masz pewność, że wszelkie sprawy o których wiemy zostają między nami. Nie udostępniamy bez Twojej zgody żadnych informacji na Twój temat. 

Współpraca

Każdego klienta traktujemy jak partnera biznesowego. Nie jednokrotnie nasi klienci stawali się również świetnymi partnerami biznesowymi. Bardzo często polecamy ich usługi innym klientom. 

Efektywność

Każdy temat traktujemy indywidualnie i robimy wszystko aby w pełni zrealizować potrzeby naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie finansowania.

Gwarancja

Serwis posprzedażny to bardzo często hasło bez pokrycia. Współpracując z nami, masz gwarancję, że nawet po finalizacji transakcji jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.